Firemní znak

Vybavení firmy:

Výběr toho nezajímavějšího vybavení, s kterým se může naše firma pochlubit. Mezi naše nejnovější vybavení patří i dron, na nějž máme složeny pilotní zkoušky.

Programové vybavení:

Veškeré výsledky měření jsou zpracovány na počítačích ve výpočetním SW Geus a dále vykresleny v SW Kokeš, Geus, MicroStation. Odevzdány jsou jak v tištěné, tak v digitální podobě v předem dohodnutých grafických formátech.

Pro zpracování dat z dronu využívame 3Dsurvei, který dokáže vytvářet z naletaných záběrů jak 3D model objektu, tak ortofoto mapy, z nichž lze počítat kubatůry či vzdálenosti. Dále používáme profesionální program pro úpravu videa Adobe Premiere Elements 14. Díky tomu vám můžeme zaručit dokonalá videa ke všem příležitostem.

MicroStation
MicroStation

Přístrojové vybavení:

Přístrojové vybavení je tvořeno stroji značky Leica.. K měření využíváme pětivteřinové totální stanice Leica 705 a 1205+. K připojení stanovisek využíváme dvoufrekvenční GPS s použitím referenčních stanic CZEPOS.

Leica 1205+
Leica 1205+Pro létání a zpracování 3D modelů terenu používame dron DJI Phantom 4 Pro s mechanickým uzávěrem. S tímto dronem lze pořizovat záběry až ve 4k kvalitě a má dosah až 300m.

DJI Phantom 4 Pro
DJI Phantom 4 Pro